O nás

Naše historie

Jsme tu pro Vás už od roku 1995

Naše počítačová škola IdeaHELP byla založena na počátku roku 1995. Od té doby pořádá komerční kurzy výpočetní techniky pro všechny uživatele osobních počítačů, kurzy informační a komunikační techniky pro učitele a pracovníky školství a rekvalifikační kurzy pro úřady práce, zaměstnance a majitele společností a firem. Za tuto dobu naše počítačová škola prostřídala několik generací technického vybavení od starých CRT monitorů až po dnešní moderní notebooky.

Akreditace

Jsme akreditované školící středisko pro MŠMT a ECDL

V roce 1999 jsme se stali akreditovaným školícím střediskem pro rekvalifikace MŠMT, od května roku 2000 jsme členy asociace institucí vzdělávání dospělých ČR. V roce 2002 jsme získali akreditaci školícího a testovacího střediska ECDL.

Dlouhodobá spolupráce především s Úřadem práce v Ústí nad Orlicí, Rychnově nad Kněžnou, Hradci Králové, Pardubicích a Chrudimi přinesla možnost rekvalifikace v oblasti výpočetní techniky již stovkám účastníků.

Kde školíme

Dvě učebny v sídle naší firmy nebo mobilní učebna
na Vaše přání

Dvě učebny jsou umístěny v sídle naší firmy v Žamberku, další si pronajímáme dle poptávky zákazníků. Kromě toho využíváme i možnosti instalovat naši mobilní učebnu kdekoliv podle přání.


Chcete navázat vzájemnou spolupráci?

Oslovila Vás naše nabídka kurzů a školení? Chcete společně zorganizovat kurz pro svou firmu nebo máte nějaké otázky?