Menu

Učebny v Žamberku

V Žamberku máme kdispozici dvě budovy, ve kterých mohou být umístěny naše učebny v počítačové konfiguraci a vybavení dle přání zákazníka včetně interaktivní tabule.Učebna v Ústí nad Orlicí - Tvardkova 1191

Tuto našu počítačovou učebnu najdete v Ústí nad Orlicí nedaleko nemocnice ve skleněném věžovém domě zvaném "Skleňák". Budova dnes patří obchodnímu družstvu Konzum. Nachází se ve Tvardkově ulici. Učebna je umístěna ve III. patře dveře 412. V budově je výtah a přístup do učebny je plně bezbarierový.

Učebna v Rychnově nad Kněžnou - Poláčkovo náměstí 1340

Učebna se nachází v budově O2 (bývalého Telecomu).Učebny ve Svitavách - 5. května 13

Učebny ve Svitavách jsme umístili nedaleko nádraží ČD v budově firmy Drupork v prvním patře. Máme zde celkem 2 počítačové učebny. Kapacita první učebny je 12 míst pro účastníky. Ve druhé učebně můžeme školit až 16 účastníků.

Učebna v Pardubicích - Štrossova 239

Tuto naši počítačovou učebnu najdete v Pardubicích nedaleko centra v areálu Veterinární nemocnice. Učebna je v přízemí a přístup do ní je bezbariérový.Učebna v Chrudimi - Palackého třída 418

Učebna v Chrudimi se nachází v centru města na Palackého třídě v Domě dětí a mládeže. Učebna je umístěna v I. patře.

Učebna v Náchodě - Palachova 1742

Učebna se nachází ve druhém patře budovy bývalého PVT.Učebna v Dobrušce - Solnická 777

Počítačová učebna v Dobrušce je umístěna v přízemí budovy studijního střediska Univerzity Karlovy. V budově studijního střediska je účastníkům školení k dispozici bufet.

Učebna v Trutnově - Pražská 663

Naše Trutnovská učebna se nachází v rekonstruovaném funkcionalistickém domě (1939), který je situován 4 minuty chůze od centrálního náměstí. Učebna je umístěna ve 2. patře.Učebna v Jičíně - Jungmannova 319

Tuto naši počítačovou učebnu najdete v Jičíně nedaleko autobusového nádraží v sídle společnosti AD auditoři a daňoví poradci a.s.

Učebna v Hradci Králové - Veverkova 1343

Naše Královehradecká učebna se nachází v sídle společnosti AD auditoři a daňoví poradci a.s.Mobilní učebny

Počítačová škola IdeaHELP také nabízí svým zákazníkům školení v mobilních počítačových učebnách. Mobilní učebna znamená možnost školení na Vámi určeném místě bez nutnosti starat se o vybavení, dopravu Vašich zaměstnanců, připojení na internet. Vaši zaměstnanci se pak zpravidla vzdělávají v důvěrně známém prostředí. Navíc nedochází k časovým ztrátám způsobeným dopravou účastníků na školení. Mobilní učebna je schopna fungovat v jakýchkoliv Vámi určených prostorách, ve Vaší firmě či v rekreačním středisku. Je to služba, ve které naleznete kompletní servis zahrnující školení včetně zajištění lektora a techniky potřebné k výuce Vámi požadovaných znalostí a dovedností. Mobilní učebna je vybavena výkonnými notebooky, které jsou do sítě propojeny pomocí bezdrátové technologie WiFi.


fasfas

fasf

Copyright © 2003 ideaHELP | Design & Code by SecurityNet.cz. All rights reserved.